O Mnie

„Coaching jest jak taniec dwóch osób na parkiecie rzeczywistości”


Agnieszka Grobelna: fizjoterapeuta, coach, 
specjalista w zakresie kobiecej płodności


Specjalizuję się w pracy z kobietami, które pragną dziecka, ale napotykają na trudności związane z jego poczęciem.

Sama przez ponad 10 lat starałam się o dziecko i przeszłam przez cztery poronienia. Moje osobiste doświadczenia były dla mnie inspiracją do stworzenia Pokoju Marzeń, w którym uczę jak żyć z niepłodnością i pokazuję, że dzięki pracy nad sobą można świadomie kształtować swoją płodność.

Na co dzień współpracuję z kliniką specjalistyczną Mediconcept. W ramach współpracy prowadzę sesje indywidualne z parami oraz przygotowuję panie do zabiegu inseminacji.
Moje artykuły pojawiały się na łamach magazynów tj. Coaching, Galaktyka Vital oraz Płodna Polska. Występowałam również jako ekspert z zakresu płodności w Strefie Stylu Radia RAM i Radia Zielona Góra. Biorę czynny udział w Konferencjach tematycznych i licznych spotkaniach dla kobiet.
Jestem pomysłodawczynią portalu "sloneczniw30dni.pl", którego celem jest edukacja w zakresie dobroczynnych właściwości witaminy D3.

Moje działania mają na celu zachęcanie kobiet do świadomego kreowania swojej szeroko rozumianej płodności oraz wprowadzanie nowych standardów leczenia niepłodności, które obejmują zarówno ciało kobiety jak i jej umysł.

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe - kierunek fizjoterapia oraz Szkołę Coachów realizowaną przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji Cel przy Politechnice Wrocławskiej. Jestem praktykiem Strukturalno Funkcjonalnej Terapii Trzewi (terapii wisceralnej). W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu Medycyny Mitochondrialnej. Jestem również trenerem/facylitatorem innowacyjnej metody uczenia się Horse Assisted Education, którą wykorzystuję do pracy z Parami. 

Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie człowiek, jego piękno, siła i nieograniczone zdolności. Lubię patrzeć jak ludzie odkrywają w sobie mocne strony, pozbywają się lęków, stają się lepsi i bliżsi osiągnięcia szczęścia. 

Prywatnie jestem Mamą siedmioletniej Marysi na którą czekałam ponad 10 lat.
Dzięki niej każdego dnia uczę się czegoś nowego o człowieku, jego potrzebach i nieograniczonych możliwościach. W codziennym życiu często zatrzymuję się, by spojrzeć w niebo skąd czerpię spokój, inspirację i siłę do działania.